3 gru 2009

O sztuce pisania treściwych smsów

Homoseksualizm to jak wiadomo drażliwy temat w naszym kraju. Rodzice reagują różnie na coming out swoich dzieci. Smsy w tej sytuacji pomagają w ekspresji negatywnych emocji: " 2 kurwy obyście sobie łby pourywały, a mandatami na gapę wykleiły burdel".

4 komentarze:

mockingbird pisze...

Witaj Agato.
Poświęciłam się ostatnimi czasy rozrywce familijnej spod znaku ,,bitefight". Walki, miecze i morze krwi online. Tkwiąc po uszy w bitewnym kurzu, zajrzałam w profil przeciwnika i odkryłam przedziwne dziewczę, które choć mlode bardzo - wzruszyło mnie, a nawet zaintrygowało. Po pierwsze: Marta, jak moja córka, po wtóre: z pasją i wkońcu: moje odzwierciedlenie, gdym w jej wieku była(dlatego należę do tego typu ludzi, którzy nigdy nie chcielby cofnąć czasu). Pasja owej Marty jest bliska Tobie, pomyślałam, że mogłabyś zajrzeć na jej bloga celem dokonania mini recenzji. Nie potrafię sprecyzować w czym rzecz. Chyba sama nie wiem. Jest w autorce i jej produktach coś dziwnego, jakieś psychologiczne wnyki,jakaś manipulacja. Wierzyć trudno w tak przejrzałą dojrzałość nastolatki..A może trudno wierzyć, że nie wszystek umarło wraz z pojawieniem się IPodów i mody na sukces? Gdybyś miała chęć i chwilę kliknij na adres:
http://www.photoblog.pl/uczesiefarb
Uściski i ocean serdeczności.

Anonimowy pisze...

Z pojawieniem ipodów to sie wszystko urodzilo, a nie umarlo.

pozdro,
j.

maggot pisze...

Powiem ci Agato, że trochę nie kumam dzisiejszej młodzieży. To znaczy mam pod nosem moją siostrę i ona wyrasta głową ponad tłum rówieśników. Ale bardzo fascynuje mnie zjawisko autoportretów z ręki. Narcyzm jest kolejną fazą ewolucji, już niedługo będziemy mogli się rozmnażać w pojedynkę.

ja tam marzę i ipodzie. chcę się okablować jak choinka, bo takie czasy, nie ma co się buntować. nawet młodzieżowe rewolty są już passe, chociaż ja ciągle katuję "teenage riot"

Anonimowy pisze...

Witajcie.
Najwidoczniej znalazłam wzmiankę o swojej osobie, to znaczy o sobie kilka lat wstecz. : )